Kirnig Alois (Praha 1840 - 1911 Praha)
Dolský mlýn (Gründelmühle), signováno a datováno vpravo dole A. Kirnig 1893, olej/plátno (není napnuté na napínacím rámu), 42 x 34,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Breites Glasfenster im Art Déco Stil, in Bleiverglasung, um 1900/1920
- Brillant Amehtyst Damenring
- Carl Auböck, Wandgarderobe No. 1 mit zwölf Garderobehaken, Wien, um 1950/60
- Paar Albarelli, Montelupo, Ende 16. Jh./Anf. 17. Jh.,